Endüstriyel Temizlik Hizmetleri

Gelişen sanayi ile birlikte çok daha fazla endüstriyel ürün de hayatımızın bir parçası olmuştur. Kaliteli ve koşullarına göre üretimi tamamlanmış olan fabrika çıkışlı ürünler hayatımızı da kolaylaştırmaktadır. İster ağır sanayii ister hafif sanayii olsun, sanayii alanlarının temizliği önemlidir. Bu amaçla devrede olan endüstriyel temizlik hizmetleri sayesinde profesyonel destek de yanı başınızda olacaktır. Kısa sürede tüm üretim ve depo alanlarını kapsayacak şekilde periyodik endüstriyel temizlik hizmetleri de planlanmış olacaktır. Özellikle gıda ve ilaç sanayiinde temizlik ve hijyen önemlidir. Bu hususlar da dahil olacak şekilde endüstriyel temizlik hizmetleri özenli bir şekilde prosedürleştirilmekte ve uygulanmaktadır. Üretimin verimliliğini arttıracak, iş hacmini yükseltecek ve işçi motivasyonunu da arttıracak olan bu temizlik hizmetleri sayesinde makinelerin de ömrü uzayacak, alan ve iş hattı bir sonraki üretime tertemiz bir şekilde hazırlanmış olacaktır.

Kaliteli ekipmanlar ve yeterli deneyime sahip olan personel ile düzenli endüstriyel temizlik hizmetlerinin sürdürülmesi önemlidir. Hem makine parkurunu, hem ortamı hem de bağlı koridorların temizlenmesi, çöplerin atılması, ortamdan uzaklaştırılması ve makinelere gerekli yağ ve bakımlarının yapılması bu uygulamaların da bir parçası olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede makinelerden maksimum verimin de alınması söz konusu olacaktır. Parkurun mevcut ürün atıklarından ve yardımcı parçalardan, ambalaj atıklarından temizlenmesi önemlidir. Bu sayede alanda karışma, kontaminasyon ve kirliliğin de önünde geçilmiş olacaktır.

Dilediğiniz takdirde endüstriyel temizlik hizmetlerine ek olarak alanın her türlü temizlik hizmeti de planlanıp projeye eklenmektedir. Ücretsiz olarak sunulan ekspertiz hizmetleri çerçevesinde size teklif sunacak olan, günlük, haftalık ve aylık temizlik, bakım işlemleri de belirlenmiş olacaktır. Prosedürize edilecek olan bu işlemleri takiben, standart uygulamalar da belirlenip tatbik edilmeye başlanır. Alanda görevlendirilecek olan tüm personel yeterli eğitimlerden geçirilmiş donanımlı olan personelden oluşmaktadır. Kusursuz ve kaliteli endüstriyel temizlik hizmetlerine ulaşabilmek için bize gün boyu çağrı merkezi telefonlarımızdan geri dönüş sağlayabilirsiniz. Yetkililerimiz sizleri hizmetlerimiz hakkında aydınlatacak ve yakın tarihli bir keşif randevusu vereceklerdir. Endüstriyel temizlik hizmetlerinden hemen yararlanmak için bize ulaşım sağlayınız.