Fuar Alanı ve Stand Temizliği

Yaklaşmakta olan fuar dönemlerinden önce alanın ve standın temizliği son derece önemli olmaktadır. Bu anlamda kaliteli bir şekilde fuar alanı ve stand temizliğini yapacak bir firma ile çalışılması işlerinizi kolaylaştırmış olacaktır. Önemli bir hazırlık gerektirmekte olan bu özel günler şirketin satışlarını arttırıp marka değerini de arttırmaktadır. Bunun bilincinde olan şirketimiz de sizin her türlü fuar alanı ve stand temizliği işlerinizi kusursuzca yapmaya taliptir. Alanda standın kurulmasını takiben kısa süre içerisinde mekâna gelen ekip üyelerimiz, fuar alanını ve standını eksiksizce temizlemektedir. Kullanılan malzemeye uyumlu olacak şekilde temizlik malzemelerini de seçen ve uygulayan uzmanlarımız, gerekli kontrolleri de yaptıktan sonra alanı tertemiz olarak teslim etmektedirler. Fuar başlamadan hemen önce teslimin sağlandığı alanda, dilerseniz gün içi, gün bitimi ve devam eden günler için de temizlik programları oluşturulabilmektedir.

Fuar alanı ve stand temizliğinde elektrik süpürgesi ile yerlerin tozları alınır, mekândaki çöpler uzaklaştırılır. Masa üstleri, tezgâh üstleri, dolap, çekmece tozları silinerek alınır. Alanda bulunan paravanlar, camlı bölmeler ve pervazlar özenle silinir. Kapılar silinir. Bunun yanında sandalye kollukları ve bacakları da ayrı bezler ile silinerek temizlenir. Daha sonra ise temizlik sorumlusu alana gelerek önceden hazırlanmış liste doğrultusunda alanın temizlik kontrollerini yaparak mekânın teslimini sağlar. Mekân halı kaplı ya da parke döşeli olabilir. Her ortama uygun zemin temizleme araçları ve ekipmanlarımız mevcuttur.


İstanbul genelinde fuar alanı ve stand temizliği işlemlerini sorunsuz bir şekilde sürdürebilmekteyiz. Servis araçlarımız çevre ilçelere hızlı bir şekilde ulaşım sağlamaktadırlar. Fuar dönemlerinin bir şirket için son derece özel olduğunun bilincindeyiz. Bu önemli dönemde sağlıklı, tertemiz ortamlarda sunumlarınızı ve tanıtımlarınızı yapıyor olmak sizlerin de işlerini kolaylaştırmış ve beklediğiniz başarıyı yakalamanızı sağlamış olacaktır. Bu bilinçten hareketle şirketimiz fuar alanı ve stand temizliğinde sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır. Şirketimiz hakkında en detaylı bilgi ve içeriğe sanal ortam uygulamalarımız yanında çağrı merkezimiz üzerinden hemen ulaşım sağlayabilirsiniz. Gün boyu açık olan telefonlarımızdan sizlere yardımcı olmaya hazırız.