Yalı, Villa ve Köşk Temizligi

Yalı, villa ve köşk temizliğinde usta ellere ihtiyacınız varsa, en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Söz verilen gün ve saatte mekâna gelen profesyonellerimiz, yeterli bir kadro ile alanın da temizliğini kusursuzca sonuçlandırmaktadırlar. Öncelikle alanda bulunan tüm çöpler ve atıklar uzaklaştırılır. Sonrasında ise tüm zemin, istek doğrultusunda duvarlar, kapılar, pencereler banyolar, mutfak ve diğer alanlar özenle temizlenir. Temizlik sırasında mekân sahibinin özel beklentileri de varsa dikkatle alınır. Yalı, villa ve köşk temizliğinde diğer temizlik işlemlerinde olduğu gibi, tamamı insan sağlığına zarar vermeyen içeriğe sahip, TSE onaylı malzemeler seçilip kullanılmaktadır. Bu temizlik malzemeleri yine uygun kovalar ve bezler ile tatbik edilmektedir. Ünallar grup temizlik şirketleri arasında villa temizliği işini yapan en eski şirketlerden birtanesidir. Şirketimiz gerekli tüm ekipman ve aletler ile alana gelmekte ve işlemlerini de sorunsuzca yürütmektedir.

Tüm temizlik faaliyetlerinde olduğu gibi, yalı, villa ve köşk temizliğinde de görev alan ekip üyeleri özel eğitimlerden geçirilmiş deneyimli uzmanlardan oluşmuştur. İşini çok iyi bilen ve sahiplenen bu ekip, size kusursuz bir ortam sunmayı vaat etmektedir. Kısa süre içerisinde hijyenik ortamları sağlayacak olan bu ekibimiz sayesinde rahat bir nefes almış olacaksınız. İster taşınma öncesi, ister tadilat sonrası isterseniz de periyodik olsun, yalı, villa ve köşk temizliğinde uzman eller size yardımcı olmaya hazırdır. Bizlere gün boyu çağrı merkezi telefonlarımızdan ulaşım sağlayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Uzun yıllardır bu sektörde olan şirketimiz her türlü temizliğin yanında, yalı, villa ve köşk temizliğinde de bilgi ve bilinç sahibidir. Uzman ellerin yapmakta olduğu temizlik işlemi sonrasında, alan sorumlularca tekrar gözden geçirilir ve varsa eksikler düzeltildikten sonra mekân sahibine teslimi sağlanır. Siz mekânda olsanız da olmasınız da rahatsızlık vermeden tüm odaların, mutfak, banyo, tuvalet, koridorların, merdivenlerin, depolama alanlarının, kilerin ve diğer alanların temizliği kusursuzca planlanır ve yapılır. Yüz güldürü sonuçlar için size de önerimiz şirketimiz ile çalışmanız olacaktır. Kaliteden taviz vermeyenler için son derece ekonomik bir seçenek olacak olan şirketimizin yalı, villa ve köşk temizliği hizmetleri ile hemen tanışınız.