Yangın ve Su Basması Sonrası Temizlik

Yangın ve Su Basması Sonrası Temizlik

Temizliği dikkat ve titizlik isteyen bir durum olan yangın ve su basmaları sonrası temizlik işlemine karşı ekip üyelerimiz tam donanımlı kadrosu ile çalışmaktadır. Özel eğitim almış uzmanlarımız gerekli teçhizatla alana gelerek öncelikle bir tespit çalışması yapmaktadırlar. Yangın sonrası temizliğinde atıklar ve yangından zarar görmüş atılması gereken eşyalar mekân sahibi ile belirlenerek alandan uzaklaştırılır. Diğer eşyalar da temizlenmek üzere uygun bir alanda toplanır. Sonrasında ise tepeden başlayarak alt kısma doğru temizlik işlemi sistemli bir şekilde ilerler. Su baskını sonrası temizlik işleminde ise öncelikle alandaki su ortamdan özel makineler ile uzaklaştırılır. Sonrasında atılacak ve saklanacak eşyalar ev sahibi ile belirlenerek bir alanda toplanır. Bunu müteakip de alan seri bir şekilde temizlenmeye başlanır.
Yangın ve su basmaları sonrası temizlik işleminde uygun materyallerin ve kimyasalların kullanılması gerekmektedir. Ancak bu sayede ortamdaki kir, pislik de tamamen yok edilmiş olacaktır. Kullanılan tüm temizlik malzemeleri kalıntı bırakmayan ve eşyalarınıza ekstra zarar vermeyen içeriğe sahiptir. Yangın ve su basmaları sonrası temizlik işlemi uzman kişilerce sürdürülmesi gereken prosedürlerden oluşmaktadır. Bu bakımdan mekânınızı ehil olmayan kişilere emanet etmemeniz yerinde olacaktır. Bu tip kötü olayların moralinizi bozmasına izin vermeyin. Oluşan pisliği temizleyecek profesyonel bir ekip mekânı tertemiz hale getirmiş olacaktır.
Günümüzde yangına dair is ve pislikleri yok edip alanda bu izleri kaybetmek mümkündür. Şirketimiz en çağdaş yöntem ve kimyasalları kullanarak sizler için kusursuz ortamları yaratıp kaybınızı da asgariye indirme amacındadır. Benzer şekilde su baskını sonrasında da mekândaki her türlü pislik uzman ellerde kaliteli temizlik malzemeleri ile kısa sürede temizlenmektedir. Sanılanın aksine yangın ve su basmaları sonrası temizlik işlemi ekonomik fiyatlar ile yapılabilecek bir işlemdir. Kısa sürede pratik bir şekilde yapılacak uygulamalar sizi de şaşırtacak bu zor günlerinizde sizi sevindirecektir. Sizin ruh halinizi anlayan anlayışlı kadrosu ile gün boyu kusursuzca çalışmalarını sürdürmekte olan ekip üyelerimiz işlerinde bir numaradır. Seçkin referans listesi ile il genelinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.